CMO Society Nedir?

CMO Society, Türkiye'nin lider pazarlama yöneticilerini bir araya getiren kapalı ve özel bir topluluktur.

Topluluğun amacı, üyelerine içinde bulunduğumuz dönüşümü yönetmek için gereken gelişim ortamını ve networking imkânını sağlamak, nitelikli bilgi ve tecrübe paylaşımına yönelik bir platform sunmaktır.

Topluluğun faaliyetleri konferanslar ve sosyal toplantılar, eğitimler ve etkinlikler, yayınlar, araştırmalar, sunumlar ve danışmanlık hizmetlerinden oluşur.

Her ay düzenli olarak yapılan etkinliklerle CMO Society üyesi olan üst düzey pazarlama profesyonelleri bir araya gelerek sektörü ilgilendiren önemli konularda bilgi paylaşımında bulunacaklardır.

Özel Buluşmalar

 

Türkiye'nin önde gelen CMO'larını, pazarlama iletişimi dünyasının en güncel gelişmeleri kadar, kültürel, toplumsal ve teknolojik trendler konusunda da bilgilendirmeyi amaçlayan özel buluşmalar ilham verici anlara sahne oluyor. Elbette her toplantı eğitim amaçlı değil; keyif, eğlence ve deneyimi merkezine alan buluşmalar da topluluğun bir parçası.

Networking İmkânları

 

CMO Society, CMO’lar ve pazarlama iletişimi kökenli CEO’lardan oluşan üst düzey üye yapısıyla ayrıcalıklı bir networking deneyimi sunar. Üyeler, profesyonel ve sosyal bağlantılarını güçlendirebilecekleri resmi ve yarı resmi birçok toplantıya davet edilir. CMO Society’nin sunduğu networking imkânları, topluluğa özel buluşmalarla sınırlı değildir; Brand Week Istanbul ve Digital Age Tech Summit’e konuşmacı ya da dinleyici olarak katılım sağlayan kanaat önderleriyle bir araya gelme ayrıcalığını da içinde barındırır.

Sektörel Paylaşımlar

 

CMO Society ulusal ve uluslararası şirketlerin üst düzey yöneticileriyle bir araya gelebilme ve farklı sektörler arasında bilgi ve tecrübe paylaşımı yapabilme fırsatı sunuyor. Topluluk üyeleri, pazarlama iletişimi pratiklerindeki değişen yaklaşım tarzları, uzmanlıklar ve iş yapış biçimleri konusunda bilgi sahibi olmanın yanı sıra, Türkiye’de ve dünyada yaşanan dönüşümleri bir arada ve farklı boyutlarıyla analiz edebilme imkânına sahip oluyorlar.

TOP